Kom i kontakt med oss

Vårt huvudsakliga mål är att tillgodose våra beställares behov och önskemål. Att upprätthålla kundens fulla förtroende är viktigt för oss, och det är i vårt dagliga arbete detta skapas.

Tel. 031 51 94 50

Aröds Industriväg 76
417 05 Göteborg

Cicci Hall

Vice VD

0709 – 60 01 67
cicci@lhventteknik.se

Magnus Hall

VD, Kalkyl- och projektledare

0709 – 90 33 05
magnus@lhventteknik.se

Henrik Karlsson

Projektledare

0709 – 90 33 06
henrik@lhventteknik.se

Jackie Poon

Projektör & hållbarhetsansvarig

0733 – 91 92 12
jackie@lhventteknik.se

Malin Dahlberg

Servicetekniker

0733 – 91 92 15
malin@lhventteknik.se

Ari Darenhall

Servicetekniker

0733 – 91 92 10
ari@lhventteknik.se

John Otterberg

Projektledare

0733 – 91 92 14
john@lhventteknik.se

André Göransson

Servicechef

0709 – 90 33 03
andre@lhventteknik.se

Andreas Johansson

Projektledare

0709 – 90 33 08
andreasj@lhventteknik.se

Kristoffer Danielsson

Servicetekniker OVK

0733 – 91 92 16
kristoffer@lhventteknik.se